ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
وزارت علوم دانشگاه علمی کاربدی
ثبت نام علمی کاربردی غیر حضوری
ثبت نام آنلاین
ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

مرکز نوآوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 10تهران بر اساس ماموریت جدید و بین المللی دانشگاه های پیشرفته ،مبنی بر مهارسازی دانش آموختگان در تحقق و پیاده سازی فناوری ها و ابداعات کاربردی در اقتصاد و با هدف بسترسازی ایجاد اشتغال دانش آموختگان عزیز و اقتصادی ساز نتایج تحقیقات کاربردی پایان یافته توسط اساتید محترم ،دانش پژوهان ارجمند،تشکیل گردیده است.که وظیفه بسیار سنگین و حساس می باشد و نیاز به کارشناسانی دارد که تجربه مفید در این امر داشته باشد.از طرف دیگر به لحاظ ضرورت پرهیز از ایجاد ساختار های وسیع،قسمتی از ،وظایف برون سپاری شده مانند پیمان های مشاوره ای تبیین گردیده است و بخش دیگری از این خدمات به ناچار باید توسط نیروهای ثابت انجام پذیرد مانند: هماهنگی ها و  … که این بخش تحت عنوان ساختار سازمانی مرکز نوآوری تعر یف شده است، و با توجه به مفاد اساس نامه و گردش کار مرکز نوآوری ،ذیلا تشریح می گردد
ساختار سازمانی مرکز نوآوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 10تهران و ارتباط آن با جایگاه سازمان موسس در زیر نمایش داده شده است.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش