ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
وزارت علوم دانشگاه علمی کاربدی
ثبت نام علمی کاربردی غیر حضوری
ثبت نام آنلاین
ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت‌نام، انتقال به سیستم آموزش و انتخاب واحد پذیرفته‌شدگان دوره‌های کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته) در مهرماه سال 1401

با سلام و احترام


با توجه به اعلام نتایج پذیرش دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهرماه سال 1401 به اطلاع تمامی پذیرفته‌شدگان، واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزش علمی کاربردی می‌رساند، پذیرفته‌شدگان می‌بایست از روز دوشنبه مورخ 1401/07/11 تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 1401/07/16 نسبت به بارگذاری مدارک (به صورت غیرحضوری) در سامانه جامع آموزشی هم‌آوا اقدام و سپس در بازه مذکور با در دست داشتن مدارک زیر به مرکز آموزشی قبولی مراجعه نمایند.
1-شش قطعه عكس پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
2- یک برگ تصوير شناسنامه و اصل آن برای مطابقت.
3- یک برگ تصوير كارت ملي و اصل آن برای مطابقت.
4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام يك برگ تصوير آن (برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی).
5- اصل گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه (دیپلم سه ساله نظام جدید 3-3-6 یا نظام ترمی/سالی واحدی شامل نظری، فنی و حرفه‌ای، ‌کاردانش یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه شامل دوره چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه‌ای) با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل (برای پذیرفته‌شدگان مقطع کاردانی).
6- اصل كاربرگ 101 (گواهی اشتغال به کار) با امضاء و مهر بالاترين‌ مقام‌ مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني یا قرارداد معتبر انجام كار و برای شاغلین نیروهای مسلح ارایه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته‌شدگان در کدرشته محل‌هایی که مطابق ضوابط مندرج در دفترچه منحصراً پذیرش از شاغلین صورت پذیرفته است.
7- اصل كاربرگ 103 (فرم تاييديه معدل) برای فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است (برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی).
8- اصل کاربرگ شماره 102 (فرم تاييد معدل) برای پذیرفته‌شدگانی که گواهینامه پايان تحصيلات متوسطه براي آنان صادر نشده است (برای پذیرفته‌شدگان مقطع کاردانی).
9- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه برادران را با توجه به بخش مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه‌ 3 و 4 دفترچه راهنماي پذيرش دوره‌های مذكور مشخص نمايد.
شایسته است مراکز آموزشی به نحوی برنامه‌ریزی نمایند که ثبت‌نام، ثبت مغایرت (اعم از موثر و غیر موثر)، انتقال به سیستم آموزش و انتخاب واحد با رعایت ضوابط و مقررات و براساس بخشنامه ثبت‌نامی (که متعاقبا ارسال خواهد شد) برای تمامی پذيرفته‌شدگان در بازه فوق‌الذکر فراهم گردد. به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، تاکید می‌گردد انجام امور مرتبط با پذیرفته‌شدگان به صورت برنامه‌ریزی شده و به طرق مختلف (به تفکیک رشته، جنس، حروف الفبا و ...) در طول روزهای متوالی صورت پذیرد و مسئولیت اطلاع‌رسانی درخصوص نحوه مراجعه ایشان به عهده مراکز آموزشی می‌باشد.
دفتر سنجش و آزمون دانشگاه