ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
وزارت علوم دانشگاه علمی کاربدی
ثبت نام علمی کاربردی غیر حضوری
ثبت نام آنلاین
ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

اطلاعیه پرداخت انتخاب واحد

 

ضمن عرض تبریک سال نو و نوروز باستانی؛با توجه به فعال شدن درگاه مالی پرداخت شهریه در سامانه هم آوا از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۱، ضروری است دانشجویانی که در اسفندماه انتخاب واحد خود را ویرایش نموده و به دلیل غيرفعال شدن سامانه مالی موفق به پرداخت شهریه درس اضافه شده و تایید نهایی نشده اند، حداکثر تا روز جمعه سوم فروردین ماه با مراجعه به سامانه هم آوا قسمت انتخاب واحد، نسبت به نهایی کردن دروس و پرداخت شهریه اقدام نمایند.


اطلاعیه فوق مربوط به دانشجویان ترم اول نمی باشد و بقیه مراحل آموزشی و مالی این عزیزان بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ضروری   چک نمودن وضعیت ثبت نهایی دروس : 
 دانشجویان گرامی ؛️ حتماً از وضعیت ثبت نهایی دروس ترم بهمن خود مطمئن شوید که کنار تمامی دروس علامت تایید نهایی (تیک سبز) درج شده باشد. در صورتیکه کنار دروس علامت (ساعت شنی ) باشد دروس به صورت اتوماتیک توسط سامانه هم آوا حذف می گردد.
برای نهایی کردن دروس ضروری است در پنل هم آوا ی خود بر روی گزینه "انتخاب واحد" و سپس "نهایی کردن دروسی که ثبت موقت هستند" کلیک کنید و به صورت انلاین پرداخت شهریه دروس را انجام دهید.
الزامی است پس از پرداخت شهریه از پنل هم آوا گزینه "تایید انتخاب واحد" را بررسی نمایید و از اینکه عنوان درس شما در لیست تایید انتخاب واحد وجود داشته باشد اطمینان حاصل نمایید.
  در صورت عدم‌پرداخت شهریه ، دروس اخذ شده بصورت خودکار توسط سیستم حذف خواهد شد و امکان اخذ مجدد به هیچ عنوان میسر نخواهد بود.