ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
وزارت علوم دانشگاه علمی کاربدی
ثبت نام علمی کاربردی غیر حضوری
ثبت نام آنلاین
ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شروع امتحانات ترم بهمن 1402

امتحانات کتبی نیمسال جاری از تاریخ27 خرداد ماه لغایت 9 تیر ماه 1402 در یکی از ساعات 12، 14، 16،  مطابق با کارت ورود به جلسه به صورت حضوری در مرکز برگزار می‌گردد.


⚠️ در خصوص امتحانات به نکات زیر توجه نمایید‌:


1) جهت ورود به حوزه امتحانات و شرکت در امتحان، در دست داشتن کارت دانشجویی دارای برچسب اعتبار (و یا کارت ملی در صورت عدم صدور کارت دانشجویی) به همراه کارت ورود به جلسه الزامی است. لذا از شرکت در امتحان دانشجویان فاقد هر دو کارت با هم جلوگیری خواهد شد.


2) امتحان در ساعت مقرر آغاز خواهد شد لذا حداکثر تا 15 دقیقه پس از شروع امتحان به دانشجویان با تأخیر اجازه شرکت در امتحان داده خواهد شد. پس از آن، برای دانشجویان غیبت غیرموجه درج می‌گردد. بدیهی است برای دانشجویان با تأخیر وقت اضافی در نظر گرفته نخواهد شد.


3) چنانچه دانشجویی در امتحان غیبت نماید به هیچ وجه از وی امتحان مجدد به عمل نخواهد آمد. در صورت ارائه مدارک مستدل با تأیید مقام مسئول مربوط، مبنی بر مأموریت اداری و تأیید شورای آموزشی مرکز ظرف مدت 48 ساعت از تاریخ آزمون، غیبت موجه برای دانشجو ثبت می گردد.


4) از استفاده از هر وسیله ارتباطی از قبیل تلفن همراه، پیجر، بیسیم، هندزفری (باسیم و یا بی سیم) و ساعت هوشمند جداً خودداری نمایید.


❗️بدین منظور در جلسه امتحان، صرفاً همراه داشتن موارد فوق تقلب محسوب شده و لذا دانشجویان باید موارد فوق را در حالت بی‌صدا یا خاموش، در کیف خود در جلوی کلاس درس قرار دهند.


5) همراه داشتن کتاب، جزوه و یادداشت در جلسه امتحان تقلب محسوب می شود. لذا پیش از شروع امتحان، در کیف خود قرار دهید.


6) نوشتن هرگونه یادداشت بر روی و یا پشت کارت ورود به جلسه تقلب محسوب می گردد.


7) همراه داشتن خودکار و خودکار اضافی الزامی است. دانشجویان فقط میتوانند پاسخ های خود را با خودکار مشکی یا آبی در پاسخنامه بنویسند.


8) دانشجویان باید پاسخ سوالات را فقط در پاسخنامه دارای عکس و مشخصات منحصر به فرد دانشجو نوشته و از پاسخ دادن به سوالات بر روی برگ سوال خودداری نمایند. برگه سوالات پس از اتمام هر امتحان امحا شده و در اختیار مدرس جهت تصحیح قرار نمی گیرد.


***لذا به محض پخش اوراق امتحانی اطلاعات پاسخنامه را با اطلاعات خود مطابقت داده و در صورت وجود مغایرت، در کمال آرامش، به مراقب امتحان اطلاع داده و منتظر دریافت پاسخنامه خود باشید.


9) در صورت عدم شرکت در امتحان دروس نظری و نظری-عملی، غیبت غیرموجه در امتحان درج میگردد و امکان ثبت نمره بخش عملی درس وجود ندارد. منظور از بخش عملی امتحان میان ترم، فعالیت کلاسی، تحقیق، پروژه‌ و حضور در کلاس می باشد.