ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
ثبت نام انلاین دانشگاه علمی کابردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
ثبت نام آنلاین

جلسه هم اندیشی مدرسان و مسئولین مرکز آموزش

"جلسه هم اندیشی مدرسان و مسئولین مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ وهنرواحد 10 با هدف رفع موانع و مشکلات آموزشی"

به حول قوه الهی با همت و تلاش مسئولین مرکز آموزش علمی کاربردی  فرهنگ و هنر واحد 10 جلسه هم اندیشی مدرسان و مسئولین در تاریخ 1400/08/22 از ساعت 15 لغایت 17 با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران با حضور حداکثری مدرسان مرکز برگزار گردید.
ابتدا سرکار خانم آبادی کارشناس امور مدرسان با قرائت بیانیه آموزشی و خوشامدگویی به حاضران و شرح مختصری از امور برنامه ریزی و برگزاری کلاس در جلسه تریبون را در اختیار ریاست مرکز  قرار داد. ریاست محترم سرکار خانم دکتر آلاله عشقي صنعتی ضمن خوشامدگویی و تشکر از زحمات و خدمات ارزنده مدرسان و مسئولین آموزش به ایراد سخن پرداخته و با اشاره به استراتژی و خط و مشی نظام آموزشی در شرایط ویژه پرداختند. وی با اشاره و تاکید بر الزام  برنامه ریزی کلاسهای حضوری، به طور ویژه از تلاش مجدانه مدرسین و مدیران و کارشناسان در شرایط کرونایی تشکر و قدردانی کرده اند. در ادامه معاونت آموزشی مرکز جناب آقای مهندس ربيع پور نیز به خلاصه فعالیت های مرکز و تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان در زمینه برنامه ریزی و برگزاری‌ کلاس آنلاین در شرایط بحرانی پرداخته و از کلیه مدرسین که در این راستا با هماهنگی و همکاری کامل با مرکز همگام بوده قدردانی کرده اند. با توجه به اهمیت برنامه ریزی نیمسال دوم 1401-1400  سرکار خانم کرمی مدیر آموزش مرکز ضمن ارائه اهمیت اهداف در برنامه ریزی ترم آتی مرکز به تشریح مسائل آموزشی و قوانین مربوط به امتحانات پایان ترم پرداخت.
در پایان ضمن معرفی و تقدیم احکام مدیران گروه ها به پرسش و پاسخ مدرسان و مسئولین پرداخته شد و در خصوص برگزاری کلاس آنلاین ؛ راهکارها و پیشنهاداتی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید از آغاز هفته جاری کلیه کلاس های عملی به صورت حضوری برگزار گردد.